Campionat Pariori

• 18-Mar-2019 la 3:59 pm #276481
    Negustoru
    Participant

la 10 probleme ridicate la fileu, primesc raspuns de la un admin amator sce ma lumineaza cu raspunsuri, la 2 probeleme inexistente: sectiunea si data…

18-Mar-2019 la 4:11 pm #276485
    Negustoru
    Participant

@all4funflo | @macaronar | @nicgil007 | @stefanel87 | @maresalul | @alecsbica | @ialebanul si altii veterani… exprimati-va un punct de vedere ca e si despre voi!

18-Mar-2019 la 4:22 pm #276496
    Mircea
    Participant

Da e total aiurea pentru ca daca luna viitoare ne baga premiul repede o sa fie o problema cu rulajul, care nu e mic oricum, si intradevar nu cred ca a durat atata ca sa intre premiile de cand sunt eu aici adica aproape 2 ani.

18-Mar-2019 la 4:27 pm #276501
    Florin
    Participant

Si eu sunt nerabdator la fel ca toata lumea sa primesc bonusul in fiecare luna, dar cred ca ar trebui sa luam in considerare un aspect foarte important: faptul ca primim aceste bonusuri in urma unui concurs absolut gratuit. Cred ca este mai putin important daca aceste bonusuri ne intra la inceputul sau sfarsitul lunii si cred ca ar trebui sa ne concentram mai mult pe ce anume sa jucam si ce strategii sa aplicam. Poate transformam acest forum intr o adevarata comunitate, pentru ca pana acum nu am vazut sa apara subiecte de cum am reusit sa transformam binusurile in bani reali. Eu consider ca nu ar trebui sa sarim la gatul celor care administreaza acest site.

18-Mar-2019 la 4:34 pm #276507
    Mircea
    Participant

Nu sare nimeni la gatul lor, dar cand intra premiul sa zic de 1000 de lei la care ai de facut rulaj 6000 lei si mai sunt 10 zile pana se termina luna, iar sa zicem ca intri iar in premii luna viitoare si sa zic ca iti acorda si premiul de luna viitoare pana pe 10 in luna aprilie, rulajul la bonus nu se considera la ambele cand faci pariuri, doar dupa ce il termini pe primul de rulat poti sa treci la urmatorul si ai sa te trezesti obligat sa faci rulajul intr-un timp mai scurt si ai sa faci pariuri aiurea… nu stiu daca intelegi ce vreau sa zic. Totusi sa faci un rulaj de 6000 lei in 30 de zile nu e usor, oricat de bun ai fi ca parior si indiferent ce pariezi, avand in vedere si cotele care terbuie de minim 1.50.

18-Mar-2019 la 4:46 pm #276509
    Florin
    Participant

Tocmai de aceea spun ca ar trebui sa ne schimbam focusul pe solutii care sa ne ajute sa transformam bonusul in bani reali. Si daca problema cea mai mare este ca ne intra bonusul tarziu, haideti sa ne gandim cum sa facem rulajul in 10 zile in loc de 30. Crestem miza, punem mai multe pariuri intr o zi, etc.

18-Mar-2019 la 4:52 pm #276512
    Negustoru
    Participant

Pai sigur ca e gratuit, ar fi si culmea sa platesti 15 lei intrare, pe luna.. ti se cere depunere de minim 20 de lei dar primesti consumatie.
    Sa propunem ipoteza care e 90% reala: Cei care si-au facut cont prin acest site la case de pariuri, aduc lunar in buzunarul site-ului 30% din totalul depunerilor si retragerilor ( nu pare logic, stiu ). Deci nici vorba de gratuitati, intr-un fel sau altu tot platesti. Irelevant! Propun alta ipoteza in care noi suntem niste angajati. Daca atunci cand apar probleme pe care tu le consideri importante si le semnalezi angajatorii evita raspunsul, iti prezinta codul muncii sau ti se raspunde la imperativ imi pare ca daca te gandesti la cum faci rulajul in 10 zile, missing balls, no offense!

18-Mar-2019 la 4:52 pm #276514
    Mircea
    Participant

Eu joc live pentru rulaj, imi aleg cateva meciuri care consider ca sunt goluri si ma joc urmatorul gol gazdele cu o miza si urmatorul gol oaspetii cu o miza… undeva dupa minutul 30-35 cand poti echilibra sa iesi profit din pariul pe ambele, asta fiind regula netbet ca altfel prelive nu se contorizeaza la rulaj foarte multe pariuri. Asta e cel mai simplu mod de a rula un bonus care l-am gasit in ultimii 2 ani de joc, nu mai zic ca dupa min 60 sunt cote bune la cominatia care am zis-o si iesi profit ca sunt cote peste 2 la ambele pariuri

18-Mar-2019 la 5:01 pm #276521
    Negustoru
    Participant

Propunerea asta e ca referendumul pentru familia traditionala, uita-te la stanga sa pot fura cu dreapta!:))) E ok, zic si eu una.. Cand sunt presat de rulaj pariez doar meciuri single cu cote de 1.60 si pariez 3 meciuri odata. E greu sa nu scoti 2/3! Nu prea faci profit ( mereu ies la banii mei ) dar faci rulaj si e bun pe final de bonus.

18-Mar-2019 la 7:07 pm #276551
    livi
    Participant

Băieții toți jucam aici și care avem vechime știm mersul treburilor in afara de luna ianuarie când au intrat greu premiile au intrat la timp cam de fiecare data . De la pariuri1x2 se trimite un tabel cu premianți lunii către netbet apoi se primește înapoi alt tabel cu depunerile premianților iar in final alt tabel ce este trimis de de către pariuri1x2 către netbet cu sumele ce trebuiesc acordate . In aceasta început de luna responsabilul de la netbet a fost in concediu o săptămână acesta fiind motivul pentru care au întârziat așa de mult premiile .

18-Mar-2019 la 8:49 pm #276575
    Negustoru
    Participant

Mersi de raspuns @livi92 , parca arata difertit de „Premiile intra pe 20, asa scrie in regulament, punct, nu-ti convine nu-mi pasa, sa fi multumit ca nu te banez pentru proteste fara autorizatie!”
    Mi s-ar parea normal sa se comunice astfel de informatii din moment ce privesc cateva zeci de oameni, mai ales ca acest subiect a fost deschis de 3-4 ori. Fara o comunicare eficienta nu va exista comunitate, implicit placerea de a juca… raman banii

18-Mar-2019 la 10:23 pm #276612
    livi
    Participant

Pai știi câte telenovele au fost pe acest forum și nu vroiam sa mai deschid una un răspuns precum acesta putea fi urmat de multe discuții inutile și cei de la netbet virau tot când știau ei bani .

18-Mar-2019 la 11:30 pm #276628
    George Stoian
    Participant

Pentru a oferi informații, trebuie să le primești mai întâi! Acum, când ni s-au trimis date concrete, v-au fost prezentate de Livi. Crede cineva că Netbet face o prioritate din a ne da nouă explicații? Aștept și eu să intre premiile, ca fiecare coleg!

Domnule Negustoru, secțiunea de care vb este chiar aceasta pe care ai postat comm de mai sus: forum! A fost creat special pentru discuții pe diferite teme! Alternativa aleasă de tine pentru a-ți exprima indignarea – postarea acelui protest și în special pag pe care l-ai postat – a fost un demers neinspirat. Puteai să îți exprimi nedumerirea, nemulțumirea și întrebările aici, pe forum!
    Te rog să îți reconsideri atitudinea față de mine, deoarece nu ai nici un motiv, prin urmare, nici dreptul de a face afirmații nefondate și nici de a completa subiectiv mesajul în care voiam doar să te asigur că termenul limită nu va fi depășit. Așa cum ai văzut, când au venit informații concrete, Livi le-a făcut publice.

20-Mar-2019 la 10:08 am #277008
    Sveica Dumitru
    Participant

Azi vine banii la baietzii?!😉

20-Mar-2019 la 12:59 pm #277053
    stefanel87
    Participant

Salutare băieți !!!
    Așteptarea a luat sfârșit..pot sa confirm faptul ca banii au intrat in conturile tuturor concurenților !!!
    Verificați-vă conturile de la Netbet și va rog sa confirmați dacă este in regula..
    Bafta la rollover și spor la bani tuturor !!!👍✅

Trebuie să fii autentificat pentru a răspunde la acest subiect.