Campionat Pariori

• 6-aug.-2019 la 6:33 pm #306478
    Donose
    Participant

Ararat-Armenia – Saburtalo Tbilisi, la acest meci am facut comentariu, dar din greseala am inregistrat RIGA-HJK, va rog daca se poate modifica, multumesc.

9-aug.-2019 la 1:37 am #306789
    livi
    Participant

Verificați corectitudinea premiilor

10-aug.-2019 la 9:41 pm #307071
    Zap
    Participant

Am un pont de vineri care nu a fost confirmat rezultatul meciului, in schim ponturile de sambata au fost confirmate, va rog sa nu uitati confirmarea meciului

13-aug.-2019 la 12:40 pm #307464
    Cosmin Drăgan
    Participant

Cand va intra bonusul in contul netbet pe luna Iulie?

13-aug.-2019 la 7:01 pm #307560
    livi
    Participant

trebuie sa intre cat mai curand

18-aug.-2019 la 5:48 am #308292
    Mihai
    Participant

Sunt pe acest sait de cateva zile am câștigat bonusul zilnic cu se procedează și cât timp intra în cont

18-aug.-2019 la 7:35 pm #308398
    Sabin Pirvan
    Participant

Bonusul, alaturi de premii, intra in cont dupa data de 1 a lunii urmatoare. Premiile pe august, in septembrie.

25-aug.-2019 la 3:24 pm #309767
    Constantin Leontina
    Participant

Salut. Meciul Inter Zapresic vs Lok. Zagreb a început la data și ora care era stabilit respectiv 24.08.2019 ora 22::00 dar s-a întrerupt în prima repriza și este programat sa fie reluat azi 25.09.2019 la ora 17:00. Vad ca celelalte ponturi de pe 24.09.2019 au fost validate însă acesta nu a fost anulat. Ce sa înțeleg? Ca va fi validat după ce se va juca fiind încă valabil.Regulamentul prevede ca ar fi trebuit anulat. Sau se așteaptă rezultatul final dacă iese e anulat și dacă e pierdut merge în continuare. Atunci de ce nu a fost anulat de ieri?

25-aug.-2019 la 3:28 pm #309769
    Constantin Leontina
    Participant

Dacă nu primesc răspuns pana la ora17:00 la care este programat sa continue eu o să-l consider anulat indiferent ca iese sau nu ca să nu existe obbiectii.

26-aug.-2019 la 2:06 am #309833
    George Stoian
    Participant

Salut Constantin!
    Te rog să iți folosești potențialul anticipativ în domeniul pariurilor sportive – aici – sau unde vrei tu în altă parte, dar abține-te de la astfel de suspiciuni penibile! Am vrut să-ți ofer timp pentru postarea unei sesizări pe „Probleme validări campionat” în care să soliciți corectarea datei de disputarea a evenimentului. Conform regulamentului de desfășurare al concursului!
    Constat încă odată confirmarea vb populare: „Facerea de bine . . . ”
    Voi avea în vedere faptul că nu ești interesat de acest demers – solicitarea corectării unei greșeli la postare – și dacă va mai fi cazul, pentru a nu-ți mai provoca emoții și a nu-ți mai stimula suspiciunea, voi anula evenimentul imediat ce voi constata că nu este postat regulamentar.

26-aug.-2019 la 2:20 am #309835
    George Stoian
    Participant

Suspiciunea ta este lipsită de argumente, deoarece când ai postat comm, meciul era validat de 5 ore!
    Răspunsul pe care l-ai solicitat era deja dat prin validarea meciului, ar fi fost suficient să verifici.

26-aug.-2019 la 2:23 am #309837
    George Stoian
    Participant

Confirmarea validării

Istoric
    Data User Field Valoare Comment
    2019-08-25 10:48:43 livi92 result Validat

26-aug.-2019 la 7:50 pm #309966
    Constantin Leontina
    Participant

Salut. În legătură cu pontul Inter Zapresic-Lok. Zagreb. Eu tot nu înțeleg pana la urma zici ca a fost validat cu 5 ore înainte de comentariul meu deși eu pana sa comentez pe forum am verificat și nu era, una la mana, al doilea cum puteai să-l validezi pierdut înainte sa se joace meciul, pentru ca vad ca e validat pierdut nu anulat. Regulamentul specifica clar ca un meci care nu se joaca la data la care era stabilit se anulează din start. Meciul trebuia anulat atunci. Eu ce data sa mai modific dacă regulamentul e asta. Pana la urma de ce e validat pierdut?Eu nu am suspiciuni am zis asa chestia aia mai mult ca o gluma. Sunt conștient ca totul se desfasoara cât se poate de corect, ca se mai fac unele greșeli de validare este omenesc. Nici emoții nu am, cred ca emoții au cei care nu au mai postat nici un pont de frica sa nu retrogradeze. Ar trebui umblat la regulament ca să nu se mai poată folosi unii de smecherii din astea. Sa posteze mai multe ponturi sa ne dam seama și noi de valoarea lor.Ai văzut cam câte ponturi am postat eu deși am fost pe primul loc la juniori. Daca aveam emoții stăteam acolo și nu mai dădeam nici un meci dar nu am și știi de ce pentru ca ma bazez pe mine.

26-aug.-2019 la 8:24 pm #309968
    Constantin Leontina
    Participant

Aveam de gând sa câștig campionatul luna asta.si poate îl castigam. Cu o zi doua înainte de promovarea de pe data de 11 eram pe minus iar locul 1 la juniori avea 32 de puncte m-am străduit sa ajung pe locul 1 și am făcut 33 de puncte dar pentru ce ca să vad ca vreo 4 tipsteri seniori care erau pe minus nu au mai postat nici un pont de teama sa nu retrogradeze. E ca și cum ar juca Real Madrid cu nu știu ce echipa, ăștia ataca, joaca fotbal și aia se urca toți în cârca portarului, unii se agata de buturile portii, în loc sa iasă la joc ca doar de aia au întrat în teren. Nu mi se pare deloc normal. În fine fiecare joaca cum dorește atâta timp cât este acoperit de regulament.

26-aug.-2019 la 8:26 pm #309970
    Constantin Leontina
    Participant

Aveam de gând sa câștig campionatul luna asta.si poate îl castigam. Cu o zi doua înainte de promovarea de pe data de 21 eram pe minus iar locul 1 la juniori avea 32 de puncte m-am străduit sa ajung pe locul 1 și am făcut 33 de puncte dar pentru ce ca să vad ca vreo 4 tipsteri seniori care erau pe minus nu au mai postat nici un pont de teama sa nu retrogradeze. E ca și cum ar juca Real Madrid cu nu știu ce echipa, ăștia ataca, joaca fotbal și aia se urca toți în cârca portarului, unii se agata de buturile portii, în loc sa iasă la joc ca doar de aia au întrat în teren. Nu mi se pare deloc normal. În fine fiecare joaca cum dorește atâta timp cât este acoperit de regulament.

Trebuie să fii autentificat pentru a răspunde la acest subiect.

Topic Tags