Campionat Pariori

• 6-ian.-2020 la 1:41 pm#334090
    livi
    Participant

nu ma pot conecta

8-ian.-2020 la 6:26 pm#334526
    livi
    Participant

La site se efectueaza lucrari de imbunatire asadar serverul mai are unele ERORI pana la finalizarea lucrarilor sper sa intelegeti situatia , vom incerca finalizarea lor cat mai repede

13-ian.-2020 la 7:05 pm#335583
    livi
    Participant

Au intrat premiile spor la rulat

15-ian.-2020 la 1:45 am#335838
    Cristi Alin
    Participant

Salut e cineva ce joaca din afara ? Am cont facut la netbet dar e in euro primesc si eu ceva premii sau muncesc degeaba?

• Acest răspuns a fost modificat acum 4 luni, O săptămână de către Cristi Alin.
    15-ian.-2020 la 10:57 pm#336032
    Gheorghe Buse
    Participant

Aveti grija ca s-au modificat conditiile de rulaj: cota minima 1.6 ( inainte era 1.5) si se exclud pariurile tip handicap si sub/peste ( cam 80% din oferta)

16-ian.-2020 la 9:10 am#336098
    Velica Elian
    Participant

Buna intrebare. Aceeasi intrebare o am si eu, dar la Sportingbet, am luat premiu la predictor si am contul in euro facut in germania.

16-ian.-2020 la 10:34 am#336118
    Ionut Andrei
    Participant

Salut !

Vouă vi se par normale noile condiții de rulaj ? Cum zicea și colegu, handicapul și peste/sub reprezintă cea mai mare parte din oferta … Pui și cota minima , scoți și trei sferturi din oferta … Nu vi se pare cam exagerata modificarea făcută ?

16-ian.-2020 la 9:15 pm#336250
    George Stoian
    Participant

VĂ SALUT DOMNILOR!
    Una dintre casele de pariuri online agreată de Pariuri1x2 este Netbet, aceasta asigurând o paret dintre premiile oferite la concursurile inițiate și organizate de Pariuri1x2, sub formă de bonus. Începând cu prima lună a anului 2020,condițiile impuse de Netbet cu privire la rularea bonusului s-au modificat:
    – cota minimă pentru un pronostic plasat este 1.60 – înainte, 1.50
    – pronsticurile „sub / peste” nu mai contribuie la rularea bonusului, pe lângă altele: pronosticuri cu returmarea mizei, handicap.

Sunt convins că aceste modificări, prin creșterea dificultății condițiilor de rulare a premiilor generează nemulțumire, de aceea doresc să evidențiez faptul că deciziile sunt unilaterale, Netbet/casele de pariuri având exclusivitate în luarea unor astfel de decizii, fără obligația de a justifica modificările condițiilor de rulare.
    Vreau să subliniez că nu este necesară o depunere anticipată pentru a beneficia de premiile oferite la concursurile organizate de Pariuri1x2, singurele criterii fiind participarea, clasarea pe un loc compatibil cu premierea și rezultate performante la rularea bonusului.
    Baftă tuturor!

17-ian.-2020 la 1:12 am#336298
    Cristi Alin
    Participant

Tot in germania sunt si eu am inceput sa pun pariuri aici tot de la sportingbet dar culmea nu primesc nici un raspuns.

17-ian.-2020 la 10:11 am#336378
    Sabin Pirvan
    Participant

Salut. Legat de cei cu conturi din alte tari, pentru a va oferi un raspuns clar, a trebuit sa intrebam agentia de pariuri.

Situatiile pot fi doua:
    1. Aveti cont facut in Romania, dar il accesati in alta tara (acolo unde casa de pariuri are licenta). In aceasta situatie, ar trebui sa incasati premiile, fara probleme.

2. Aveti conturile facute in alta tara. In aceasta situatie, nu puteti incasa premiile oferite in Ro.

17-ian.-2020 la 10:13 am#336381
    Sabin Pirvan
    Participant

Situatia este valabila pentru Predictorul1x2 (sustinut de Sportingbet) si Campionatul Pariorilor (sustinut de NetBet).

17-ian.-2020 la 12:00 pm#336398
    Velica Elian
    Participant

Am inteles. Multumesc.

17-ian.-2020 la 8:26 pm#336519
    Cristi Alin
    Participant

Acum e clar. Totusi o sa mai postez doar pentru statistica, premiul o sa-l primeasca urmatorul din clasament presupun.

17-ian.-2020 la 9:37 pm#336523
    Velica Elian
    Participant

eu maine plec in germania

21-ian.-2020 la 7:30 pm#337293
    Necsulescu Mihai
    Participant

Salut. E o eroare cand postezi ponturi.
    Din pacate am postat de 2 ori Chelsea – Arsenal. Pronosticul e identic, deci va rog sa anulati unul din ele.

Merci!

Trebuie să fii autentificat pentru a răspunde la acest subiect.