Campionat Pariori

• 13-Aug-2017 la 9:44 pm #143690
    13-Aug-2017 la 9:58 pm #143693
    Oracle
    Participant

Am mizat in acel meci pe o victorie a Suediei la minim doua puncte diferenta dupa primele doua sferturi, 8 puncte a fost avansul noridicilor la pauza, a fost ceva neregulamentar acolo?

13-Aug-2017 la 10:11 pm #143697
    stefanel87
    Participant

@admin : de multe ori userul @theoracle da un pronostic si din analiza pe care o face , nu reiese acel pont.nu ofera argumente clare asupra pontului ales si ai impresia sa crezi ca totul este LA NOROC sau PONTUL ESTE COPIAT de pe alte saituri.te las pe tine @admin sa gestionezi corect situatia.

13-Aug-2017 la 11:06 pm #143705
    Oracle
    Participant

Nu am comentat la nimeni niciodata despre analize, nu cred ca ale tale sau ale altora sunt perfecte insa ‘m-am uitat mereu in curtea mea’. Daca vrei sa-ti arat printuri cu ce joc eu aici si cu ce joc pe bilete iti voi pune, dar iti spun ca aici iau cotele mai mari , pentru ca nu am nimic de pierdut, si am si o strategie cu cote de 3+ pe care incerc s-o imbunatatesc. Am mai primit acuzatii si de la altii ca tine(la alte concursuri de genul asta), care le pasa mai mult de ‘adversari’ decat de propriile alegeri si le-am demonstrat in timp ca nu stau intr-o predictie data gresit pe nedrept. E un concurs, nu-ti convine ca altul joaca cote mari , nu participa, am fost si la -35 luna asta, avut 60 ulterior si dupa 5 predictii gresite am coborat iar. Nu stiu cum vezi tu treaba asta dar eu caut doar value-bet in fiecare meci, poti prinde 2-3 zile bune si-ti scoti luna, poti avea saptamani la rand doar pe minus, prefer cotele mari in pofida celor mai mici de 2.

14-Aug-2017 la 11:56 am #143764
    Yildirim
    Participant

https://pariuri1x2.ro/pont/cd-tondela-porto/ acest pont este castigator au fost 5 cornere, cei de la flashscore nu actualizeaza corect cornerele.
    Aici o sa vedeti rezultatul corect …. selectati data 13-08-2017 apoi campionatul portughez si apare meciul.

16-Aug-2017 la 12:44 am #144066
    stefanel87
    Participant

@admin : ar trebui schimbat sistemul de premiere la bonus zilnic..ar trebui introdusi in sistem doar cei care au deschis cont la Netbet prin pariuri1x2.ro pentru a recompensa pariorii comunității pariuri1x2.ro pentru a nu mai exista situații cum sunt cele de luna aceasta..8 câștigători din 15 zile nu fac obiectul și premiul este neacordat..asta dacă nu cumva avantajează Netbet să nu acorde premii prea multe !!!

16-Aug-2017 la 2:43 pm #144157
    Yildirim
    Participant

Mai interesant ar fi sa se acorde bonusul zilnic la cei care termina la sfarsitul lunii pe profit, sunt unii care posteaza doar pentru acel bonus, acum 2 luni, cineva cu -80 a luat 500 lei numai din bonusul zilnic si eu m-am chinuit sa termin pe + si am luat 200 lei.

17-Aug-2017 la 1:06 am #144230

Eu ce sa mai zic… ca sunt extras de 2-3 ori si nu primesc nimic :)) astea sunt regulile, asa jucam.

17-Aug-2017 la 3:55 pm #144329
    Admin Pariuri1x2
    Moderator

@theoracle … am corectat
    @stefanel87 … la orice acuzatii trebie exemple concrete.
    @stefanel87 … legat de bonusul zilnic. Nu poti sti la tragerea la sorti a pontului cine este prin pariuri1x2 si cine nu decat daca a fost validat inainte, Nu putem spchimba asta deoarece ar complica extrem de mult validarea. Daca nu e tracked trebuie tras altul la sorti si tot asa.
    @yildirim. Asta e scopul concursului BONUS ZINIC. Sa se incurajeze postarea. Teoretic nu are nicio logatura cu campionatul de pariori in afara de faptul ca incurajeaza postarea.
    @dionis1979 … daca nu ai facut contul unde trebuie …. 🙂

O sa ne gandim cel mai probabil sa oferim premii reduse si aici pentru a nu mai exista suspiciuni. (exact ca in campionat)

17-Aug-2017 la 5:02 pm #144340

Admin, nu sunt pe pagina asta de azi de ieri, dar daca deschizi o reclama publicitara de pe alta pagina ,chiar daca-mi fac pe urma cont prin pagina voastra la taracking la agentie o sa-mi apara ca e cont deschis prin primul link accesat. Nu e problema ca nu iau premii zilnice, probabil asta e si o conditie impusa de sponsor ceea ce e normal .

17-Aug-2017 la 5:07 pm #144343
    Admin Pariuri1x2
    Moderator

Pai de asta trebuie sa dai clear la cache inainte de a face un cont de pe un banner.
    Sau deschizi siteul pe google incognito.

18-Aug-2017 la 11:31 am #144447

@stefanel87 boss vezi ca sunt blocat pe facebook , nu pot sa dau mesaje 😀

18-Aug-2017 la 1:51 pm #144492
    Oracle
    Participant

Infonet Tallinn – Tulevik

AM gresit cota aici , 2.20 in loc de 2.55 si casa de pariuri e 888sport, am incurcat cotele cu meciul Flora-Paide pentru care am facut o alta analiza dar am renuntat la ea. Va rog sa corectati! Multumesc!

18-Aug-2017 la 2:08 pm #144505
    Admin Pariuri1x2
    Moderator

Am corectat. Mai atent te rog ….

18-Aug-2017 la 5:25 pm #144560
    Claudiu
    Participant

Admin, am pus si eu o intrebare pe pagina 33…

Trebuie să fii autentificat pentru a răspunde la acest subiect.